Kontakt.

Är du osäker på vem du ska kontakta vänligen ring växeln 010-22 16 670.

Andreas Renud

Försäkringsförmedlare

010-22 16 682
andreas.renud@proinova.se

Anna Bergdahl

Försäkringsförmedlare

010-22 16 687
anna.bergdahl@proinova.se

Christina Johansson

Förmedlarassistent

010-22 16 671
christina.johansson@proinova.se

Christoffer Iveborn

Riskingenjör

010-22 16 673
christoffer.iveborn@proinova.se

Eva-Lotta Carlsson

Administratör, Förmedlarassistent

010-22 16 675
eva-lotta.carlsson@proinova.se

Frida Stensdotter

Vice-VD, Försäkringsförmedlare

010-22 16 679
frida.stensdotter@proinova.se

Hanna Ivarsson

HR- & Ekonomichef, Förmedlar­assistent

010-22 16 684
hanna.ivarsson@proinova.se

Helene Jämtgård

Förmedlarassistent

010-22 16 683
helene.jamtgard@proinova.se

Jan Backlund

Försäkringsförmedlare

010-22 16 672
jan.backlund@proinova.se

Malin Schau

IT-chef, Försäkringsförmedlare, Styrelse­ledamot

010-22 16 691
malin.schau@proinova.se

Olivia Bååth

Fastighetsjurist, Försäkringsförmedlare

010-22 16 688
olivia.baath@proinova.se

Patrik Johansson

Affärsområdeschef, Försäkringsförmedlare

010-22 16 685
patrik.johansson@proinova.se

Patrik Sjöberg

Försäkringsförmedlare

010-22 16 686
patrik.sjoberg@proinova.se

Sten Eriksson

VD & Grundare, Försäkringsförmedlare, Styrelse­ledamot

010-22 16 678
sten.eriksson@proinova.se

Thomas Fransson

Försäkringsförmedlare

010-22 16 681
thomas.fransson@proinova.se

Tobias Nilsson

Försäkringsförmedlare

010-22 16 694
tobias.nilsson@proinova.se

Ulf Munckhammar

Försäkringsförmedlare

010-22 16 690
ulf.munckhammar@proinova.se

Ulf Nelson

Skadespecialist, Försäkringsförmedlare

010-22 16 676
ulf.nelson@proinova.se

Ulrik Rydstedt

Fastighetsjurist, Försäkringsförmedlare

010-22 16 680
ulrik.rydstedt@proinova.se

Sedan 1989.

Vi har varit verksamma sedan 1989 och är ett av landets äldsta förmedlarbolag. Vår ambition under åren har alltid varit att leverera tjänster med fokus på kvalité, hög tillgänglighet och effektiv service. Detta har skapat långvariga relationer och en stabil, välplanerad tillväxt. Vi levererar idag rådgivning samt förmedlar försäkringslösningar och koncept till nöjda uppdragsgivare i hela landet. Att vi är en förmedlare som bryr oss märks tydligt i vårt sätt att arbeta och i vår leverans.